İstanbul & Tokat Almus ilçesi Kardeşlik köprüsü...

06 Nisan 2018 20:23 Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu 1621

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Üşüyen Ellerin Kalplerini Isıtıyoruz projesi ile Almus Muhtarlar Derneği ile Tokat İstanbul Kardeşlik Köprüsü Kurdu

İstanbul & Tokat Almus ilçesi Kardeşlik köprüsü...

Doğa harikası Almus’a Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu ziyaret etti.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Başkanı Selami Aykut, Başkan Vekili Murat Hakverdi, Anadolu Bölge Başkanı Soner Eker, Başkan Yardımcısı Önder Ay, Başkan Yardımcısı Sebahattin Kefelioğlu, Başkan Yardımcısı Hasgül Bakır, Federasyon Delegesi İlhan Düzülütaş, Atlas Yardım derneği Başkanı Ferda Altıntaş Tokat Almus ilçesine ziyarette bulundu.

Almus Muhtarlar Derneği Başkanı Yunis Baydoğan daha önceki tarihlerde İstanbul’da ziyaretlerinde Tüm İstanbul Muhtarlar Dernekleri Federasyonu Başkan Yardımcısı Hasgül Bakır talebi doğrultusunda Tüm istanbul Muhtar Dernekleri Federasyon Merkezine ziyarette bulundu.
Federasyon Başkanı Selami Aykut Misafir Gelen Almus Muhtarlar derneği başkanı ile uzun uzun Hasbihal etti.Başkan Aykut TÜMFED Projesi olan Üşüyen Ellerin Kalplerini istiyoruz yardım kampanyasından Bahsetti.
Almus Muhtarlar Derneği Başkanı Yunus Baydoğan Bu kampanya Almus ilçemize yapilmasını talep etti.Federasyon yönetimi bir araya gelerek ,iştişare toplası yapıldı,akabinde en kısa zaman dilimizde 6 Nisan tarihli karar alındı.
Tüm istanbul Muhtar Dernekleri Federasyon Başkanı ve yöneticileri ile Atlas Yardım Dernekleri Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan misafir grubu Yardım Malzemesi Toparlayarak Almus ilçesine ziyarette bulundu.
Almus İlçemiz Kaymakamı Hamza İnam ve Belediye Başkanımız Mimar Hasan Hüseyin Arıkan ve Almus Köy ve Mahalle Muhtarları Derneği Başkanı Yunis Baydoğan 06 Nisan 2018 günü ilçemize gelen misafiri karşiladı ve RY Tufantepe Öğretmenevi Butik Otelde bir araya gelerek kahvaltı ile proğrama başladı.
Öğleden sonra İlçemiz Hükümet Konağında Belediyemizce Almus Köy ve Mahalle Muhtarları Derneğine geçici olarak tahsis edilen Yardım Çadırında gelen misafirler İstanbul’dan getirdikleri yardım malzemelerini Almus Köy ve Mahalle Muhtarları Dernek Başkanı Yunis Baydoğan’a teslim etti. Daha sonra gelen misafirlere bir tekne turu yaptırıldı.Misafirlerimiz RY Tufantepe Öğretmenevi Butik Otelde verilen yemek ardından Almus Muhtarlar Derneği tarafından misafirlere plaket verildi. Tüm İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Selami Aykut’ta İlçemiz Kaymakamı Hamza İnam, Belediye Başkanımız Mimar Hasan Hüseyin Arıkan ve Almus Köy ve Mahalle Muhtarları derneği Başkanı Yunis Baydoğan’a Bahçelievler Belediye tarafından Hazırlanan 15 Temmuz “Darbeye Direnen Kalemler” adlı kitabı hediye etti.

Başkan Selami AYKUT

2014 yılında GÖNÜL bağımızı kurmaya başladığımız 
ÜŞÜYEN ELLERİN KALPLERİNİ ISITIYORUZ 
SLOGANI İLE BAŞLATMIŞ OLDUĞUMUZ 
YARDIM KAMPANYASINI 
Önce Van depremiyle başlattığımız yardım çalışmaları ardından 
İlk olarak Muş İli Sungu BELEDiYESi 
İkincisini Elazığ BELEDiYESi GÖNÜL ÇARŞISI 
Üçüncüsünü Adıyaman BELEDiYESi sosyal yardımlaşma 
Dördüncüsünü Gaziantep BELEDiYESi 
Beşincisini Tokat ili Almus BELEDiYESi ve Almus Muhtarları GÖNÜL çadırı yardımlaşmasını da bugün gerçekleştirdik.
Öncelikle Rabbime Hamd ederimki 
İMDD (istanbul Muhtarları DayanışmaDerneği)
TÜM-FED (Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu)
İle birlikte böylesi güzel çalışmaya imza atmak
Benim gurur abidem olarak bilinmesini isterim.
Nedeni ise hayatta güzel insanlar güzel dostlar var oldukça güzellikler daha bir güzel olur.GÖNÜL köprüsü kurmak zor olmaz kolay olur.
Rabbim birliğimizi beraberliğimizi daim eylesin.
Tokat Almus ilçemize Yapmiş olduğumuz Kardeşlik köprüsü noktasın Bizler irtibata geçen güzel insan Almus Muhtarlar Derneği Başkanı Yunis Baydoğan’a Gönlü Güzel Kendi Güzel proje Mimari Belediye Başkanı Mimar Hasan Hüseyin Arıkan’a,Devletimizin Gülen yüzü Halk Adamı Kaymakam Hamza İnam’a ve Misafirperver Almus Muhtarlarına ve Halkına Teşekkür ederim.

Selami AYKUT
TÜMFED Genel Başkanı

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu'na ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Barbaros Cad. No: 3
Bahçelievler / İstanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.