Muhtarlarımız bağımlılıkla mücadele de sosyal mesajlar verdi.

25 Mart 2018 14:09 Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu 1312

“İstanbul'a Hizmet Etmek Bir Ayrıcalıktır”

Muhtarlarımız bağımlılıkla mücadele de sosyal mesajlar verdi.

“İstanbul’a Hizmet Etmek Bir Ayrıcalıktır”

İstanbul Muhtarları ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Müdürlüğü ve Yesilay Genel Merkez işbirliği ile TBM Eğitimi aldı.
7 Gurup Halinde yapılan proğramın kapanışına İBB Genel Sekreter Yardımcısı Mevlüt BULUT, Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Müdürümüz Savaş YILMAZ, Yeşilay Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyemiz Hatice Saadet Kalyoncu , Muhtarlıklar Gıda Tarım Hayvancılık Daire Başkanı Bayram Ali Çakıroğlu,Sarıyer Yeşilay Şube Başkanı Salih BAYRAKTAR, Beyoğlu Yeşilay Şube Başkanı Mehmet ERDOĞAN,Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Selami AYKUT ve yöneticileri,İBB Yöneticileri ve İstanbulumuzun Kıymetli Muhtarları programa iştirak ettiler.
Kamp alanında düzenlenen ve 7 gün süren eğitimde muhtarlarımız; tütün, alkol, madde ve teknoloji bağımlılığı alanlarında bilgi ve farkındalık kazandı.
Ayrıca bir dizi etkinlikler düzenlendi;Zeytin Fidanı Dikimi,Ok atmak,Bisiklete ,Dart,Masa Tenisi,DoğaYürüyüşü vb etkinlikler yapıldı. 
Kapanış Konuşmasında söz alan 
Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Selami AYKUT
İstanbul Büyükşehir Beldiyesi ve Yeşilay işbirliği ile İstanbul'da görev yapan 959 Muhtarlarımızın 7 gurup halinde Sarıyer Genclik parkına getirerek tütün, alkol, madde ve teknoloji bağımlılığı alanlarında verilmiş eğitim ve sosyal etkinlikten dolayı Memnuniyetimizi bildirmek isterim.
Sn Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Sigara Bırakma konusundaki ifadesi "Ülkemizin sağlıklı bir geleceğe sahip olması için her koldan çocuk ve gençlerimizi tehlikeye sürükleyebilecek bağımlılıkla ve zararlı alışkanlıklarla mücadele etmek önemli bir vazifemiz, vatani görevimizdir.
Bizde Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu yönetim kurulu olarak Sn Cumhurbaşkanımızın talimatları noktasında Mahallelerimizde imkanımız dahilinde mücadelemiz devam ediyor.Bu organizede emeği gecen İBB ve Yeşilay Yöneticilerine,Muhtarlıklar Müdürü Mustafa EROL ve Ekibine yürekten teşekkür ederim.dedi.

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu'na ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Barbaros Cad. No: 3
Bahçelievler / İstanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.