TÜMFED Genel Başkanı Selami AYKUT'un 24 Haziran seçim mesajı

24 Haziran 2018 12:57 Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu 1377

Yeniden Cumhurbaşkanı seçilen Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı ve yeni Türkiye Büyük Millet Meclisi'ni tebrik ediyor, ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz.

Sevgili halkımız,
Bugün İtibarı ile ülkemiz yeni bir yönetim şekli olan Başkanlık Sistemi ile yönetilmeye başlanacaktır. Dün sona eren seçimlerde % 52.5 ile seçilen Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tebrik ediyorum.
Sayın Başkanımızın ve şahsında kuracağı yeni hükümetin ülkemiz ve milletimiz için hayırlı işlere vesile olmasını diliyorum.
Geçirdiğimiz seçim sürecinde başta siyasi liderlerin, parti teşkilatlarının, sivil toplum yapılanmalarının, muhtarlarımızın ve özellikle aziz milletimizin gösterdiği performans demokrasimizin en üst düzeyde olduğunu bir kez daha göstermiştir. Bu yoğun siyasi atmosferde gösterdiği hoşgörü ve sergilediği tavır nedeniyle tüm siyasi partileri ve gönüldaşlarını tebrik ediyorum.
Aziz milletimiz milli iradesini sandığa yansıtmış ve iktidara büyük sorumluluklar yüklemiştir.
Bundan sonrası için Milli iradenin verdiği güvenle iktidar, daha büyük bir gayretle çalışacak, milli refahı yükseltecek, birlik ve beraberliği kuvvetlendirecektir.  
İstihdam ve üretim öncelik politikası olacak, özellikle savunma sanayi ve bilim çalışmalarına da öncelik verecektir.
Muhalefet de yanlışları ve eksik olanları mecliste dile getirerek birlik ve beraberliğe katkı sağlayacaktır. Biz muhtarlar olarak yeni oluşmakta olan başkanlık sisteminde Devlet Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın milletimiz adına ortaya koyacağı hizmetlere katkı sağlamaya hazırız. 
Toplumun temel yapısının vazgeçilmez unsurlarından biri olan Muhtarlık, öyle ümit ediyoruz ki, bu sistemin önemli parçalarından biri olacaktır. 

Gün birlik olma günüdür.

Güçlü bir Türkiye için hep birlikte çalışacağız.

Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve gücümüzü daim eylesin.

Selami AYKUT
Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı

YENİ GALERİLER

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu'na ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Barbaros Cad. No: 3
Bahçelievler / İstanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.