TÜMFED Genel Merkezinde içişleri Bakanı Soylu ile Sahurda Buluştu..

15 Haziran 2018 13:21 Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu 1224

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu Merkezinde Yönetim Kurulu,İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ``Asil Milletin Soylu Evladı`` pankartıyla karşıladı.

Tüm İstanbul Muhtarlar Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Selami Aykut ve yönetim kurulu üyeleri TÜMFED Genel Merkezi Bahçelievler Olimpik Spor Tesislerinde,İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'yu ``Asil Milletin Soylu Evladı`` pankartıyla karşıladı.

Selami Aykut, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu`yu Sahur programında ağırlayarak bir ilki gerçekleştirdi.
Çok samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen toplantıda,açılış konuşmasını yapan Genel Başkan Aykut, Ana Başlık adı altında Bakana sıkıntılarla ilgili bilgi verdi.Mevcut Muhtarlarımız söz alarak, aile ortamında gerçekleşen toplantıda taleplerini Süleyman Soylu'ya anlatarak çözüm noktasında, desteklerini istediler. Gecenin ilerleyen saatlerine rağmen soru-cevap karşılığında Bakan, mütevazi olarak her soruya çözüm odaklı talep ve istekleri bilgi mahiyetinde anlatarak, muhtarlarımızı aydınlatarak toplantıya katılanların takdirini kazandı.

Bakan Süleyman Soylu muhtarlarımızı pürdikkat dinleyerek istek ve taleplerini yeri geldiğinde not alarak,yeri geldiğinde söz olarak çözüm odaklı siyasi anlayışıyla alkışları haketti.

Muhtarlık kurumunun önemini, halkın devlete uzanan ilk basamağı olduğunu beyan eden ve Muhtarlar adına konuşma yapan Genel Başkan Selami Aykut, ''Özellikle istanbulda sayın Bakanım siz göreve geldikten sontra polis teşkilkatımızla muhtarlarımızın yakın çalışmalarına biz bizzat Şahitiz. ve örneğin il'imizin emnıyet müdürü sayın Mustafa Çalışkanın 39 ilçede görev yapan polis teşkiatımızla ilçe emniyet müdürlerimize vermiş olduğu taslımat doğrultusunda mahallemize, sokağımızda yaşanan sorunları ilçemizin aşayisini sağlayan emniyet müdürlerine ulaştırma imkanı sağlamıştır. örnek Bahçelievler emniyet müdürü Kenan Şaban Süzgün aramızda olup gönlümüzün örnek müdürü oldugunu ifade etmek isterim'' dedi.

Ardından söz alan Tüm İstanbul Muhtarları Federasyonu Yönetim kurulu üyeleri birer selamlama konuşması yaptı. 
Sabahın beşine kadar süren toplantıda çok önemli kararlar alındı. Bu alınan kararlar muhtarlarimızı ziyadesiyle memnun etti.

Ülkemizin iç güvenliğini tahsis etme adına, teröre fırsat vermeyen, uyuşturucu baronları ile savaşan, teknik bilişim araçlarıyla çözüm noktalarında önemli derecede başarılar elde eden,ekibi ile uyumlu kararlar alan İçişleri Bakanlığı,devletimizin güven veren en önemli kurumudur. dedi.

Bizleri kırmayıp davetimize içabet eden İç işleri Bakanı Sn Süleyman Soylu'ya,Bahcelievler Emniyet Müdürü Kenan Şaban Süzgün'e ve Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Yönetim kuruluna teşekkür ederim.

Ayrıca Genel Merkezimizde bizleri her türlü destekleri ile yanliz birakmayan olimpik spor tesisleri sahibi soğanlı muhtarı Seyfettin Kara'ya teşekkür ederiz.

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu'na ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Barbaros Cad. No: 3
Bahçelievler / İstanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.