TÜMFED İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’a ziyarette bulundu

18 Nisan 2018 13:14 Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu 1412

TÜMFED Polis Teşkilatı’nın 173.kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası dolayısı ile Muhtarlarını temsilen İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’a ziyarette bulundu.

Tüm istanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu(TÜMFED), Polis Teşkilatı’nın 173.kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası dolayısı ile İstanbul muhtarlarını temsilen İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan’a ziyarette bulundu.

TÜMFED Genel Başkanı Selami Aykut öncülüğündeki heyette; TÜMFED Başkan vekili Temel Şardan ve Murat Hakverdi,Anadolu Bölge Başkanı Soner Eker,Avrupa Bölge Başkani Hakan Delice,Kadın Kolları Başkanı Nadiye Polat yer aldı.

İstanbul muhtarları adına Müdür Mustafa Çalışkan’a kutlama dileklerini sunan TÜMFED Başkanı Aykut, “Sizin nezdinizde tüm emniyet mensuplarımızı Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıldönümünü ve içinde bulunduğumuz 'Polis Haftası nedeniyle kutluyoruz.
İstanbul muhtarlarımıza vermiş olduğunuz önemden dolayı da TÜMFED olarak size teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

İl Emniyet Müdürü Mustafa Çalışkan da, ziyaretlerinden dolayı Sk Başkanı Aykut 'e yönetim kuruluna teşekkür etti.

POLİS TEŞKİLATIMIZA MÜTEŞEKKİRİZ

Başkan Aykut konuşmasının devamında; “Türkiye Cumhuriyeti devletimizin ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğünü halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suç işlemesini önlemek suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımıza müteşekkiriz. Unutulmamalıdır ki, demokrasinin yaşaması diğer özgürlüklerin yanında ancak toplumda huzur ve güvenliğin sağlanmasıyla mümkündür. Demokrasisi ve ekonomisi güçlü bir Türkiye’de Emniyet Teşkilatımız da güçlü olacaktır kuşkusuz. Bu nedenle ülkemizi bütün sıkıntılardan kurtarıp, güçlü, saygın bir ülke haline getirmek Hükümetimizin en temel görev ve hedefleri arasındadır. Böyle bir değerlendirme ülkemize, insanımıza büyük katkılar sağlayacağı gibi; devletimizin tüm kurumlarına polis teşkilatımıza ve polisimize saygının ve güvenin artmasına da sebep olacaktır. Polis Haftası'nı bu duygu ve düşüncelerle kutluyor, bu vesileyle, görevlerini kahramanca yerine getirirken şehit olan polislerimizi rahmetle anıyor, görevleri başındaki tüm polislerimize ve değerli ailelerine selam ve saygılarımla birlikte başarı dileklerimi iletiyorum” dedi.

  • Etiketler

YENİ GALERİLER

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu'na ait, kurumsal bilgiler, güncel haber ve duyurular, etkinlikler, videolar ve galerilerin yayınlandığı resmi web sitesi.

Tüm İstanbul Muhtar Dernekleri Federasyonu

Barbaros Cad. No: 3
Bahçelievler / İstanbul

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.